VIDEO: Otec nechal v centru řídit sedmnáctiletého syna

Autem v centru města bez řidičáku, s přestupkem na krku a vlastním otcem na sedadle spolujezdce. Tak nachytal strážník sedmnáctiletého mladíka. Povedená dvojice se ho ale snažila zaskočit – syn i otec vystoupili z vozu a jakoby nic se před ním v klidu vyměnili. To jim ovšem neprošlo. Vše natočila kamera hlídky.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Otec a syn chtěli obelstít strážníka

reklama

Začalo to v Pardubicích na křižovatce s Hradeckou ulicí, kde si strážník všiml, jak kolem něj projelo auto do zákazu odbočení vlevo. Otočil se za ním a chtěl řidiče zkontrolovat. K jeho překvapení šlo o mladíka, který vůbec neměl řidičák. A s ním v autě seděl jeho otec. Co ale strážníka zaskočilo ještě víc, to byl pokus dvojice vyměnit si místa. Vystoupili z auta jakoby nic a prohodili se. Nejspíš si mysleli, že jim to projde, jenže vše natočila kamera hlídky.

Dvojice potom začala tvrdit, že je otci špatně a syn řídil, aby dojeli do obchodního domu pro léky. Když ale potom strážník řekl, aby s autem uhnuli, otec bez problémů přeparkoval. Mladému neřidiči hrozí roční zákaz řízení. Pokud by ho dostal, nemůže teď například absolvovat výcvik v autoškole. Otci hrozí pokuta 2500 korun.

reklama

reklama