VIDEO: Ozbrojené přepadení návštěvníka baru nevyděsilo. Zapálil si při něm cigaretu a dál popíjel

V americkém St. Louis došlo v jednom z barů k ozbrojenému přepadení. Zatímco se většina zúčastněných včetně obsluhy bála o své životy, muž popíjející na baru nehnul ani brvou. V průběhu přepadení si dokonce zapálil cigaretu. Celou dobu na něj přitom ozbrojený lupič mířil zbraní.
Ozbrojené přepadení návštěvníka nevyděsilo
Ozbrojené přepadení návštěvníka nevyděsilo
Internet

reklama

Na kamerovém záznamu lze vidět postupně se rozprostírající paniku mezi lidmi v baru, která pohltila téměř všechny. Jeden nebojácný návštěvník však zůstal ledově klidný, v průběhu přepadení si k sobě přisunul krabičku cigaret a jednu si zapálil. Zbytek svědků se mezitím krčil za barem s rukama nad hlavou. O incidentu informoval New York Post.

 

 

„Byl velmi neústupný, jako by mu říkal: ‚Odmítám hrát tvoji hru‘,“ popsal muže médiím barman. Ozbrojený lupič nejdříve k muži přistoupil s upravenou zbraní v ruce snažíc se vytrhnout mu z ruky mobil. To se mu ale nepovedlo, návštěvník si svoje věci bránil. Poté ozbrojenec zamířil za bar, přičemž na muže celou dobu mířil.

„Asi je ženatý,“ okomentoval humorně jeden z uživatelů Twitteru celý incident. „A s dětmi v pubertě,“ dodal další. Někteří spekulovali, jestli náhodou nebyl tak opilý, že si ani neuvědomoval, co se děje.

Lupič si údajně odnesl věci návštěvníků a hotovost, která byla v kase. Z muže, který se postavil na odpor, se mu ale nepodařilo „vytřást“ vůbec nic.

reklama

reklama