VIDEO: Pane velbloude, berete si zde přítomnou velbloudici dobrovolně? Ano!

Vítejte na velbloudí svatbě! Návštěvníci zoologické zahrady v peruánském hlavním městě Limě nevěřili vlastním očím. V den svatého Valentýna, 14. února, se tam na společnou cestu životem vydal velbloudí pár!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vítejte na velbloudí svatbě ZDROJ:AP

reklama

„Nevěsta“ Isis a „ženich“ Osiris dorazili do zoo Huachipa v roce 2019. Ve třech letech jsou už oba dospělí a pečovatelé doufají, že se letos budou množit.

Vítejte na velbloudí svatbě            ZDROJ:AP
Vítejte na velbloudí svatbě ZDROJ:AP

Ať už bude po svatbě následovat potomstvo nebo ne, návštěvníci zoo byli nadšeni a uživali si slavnostní obřad společně se zamilovanými zvířaty, jak je vidět na záběrech AP.

Po celém světě se zoologické zahrady stále více potýkají s kritikou aktivistů za práva zvířat. Chovatelé oponují, že odpovědné rozmnožování zvířat v zajetí je klíčem k udržení zdravé genetické zásoby mnoha ohrožených druhů, kterým hrozí vyhynutí.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!