VIDEO: Pár cestoval zabalený v pláštěnkách. Ty je měly chránit před koronavirem

Panika z koronaviru zachvátila svět a cestování je v některých oblastech opravdu riskantní. O tom ví i lidé, kteří se cestování nemohou vyhnout, takže vymýšlí různé ochranné prvky, které je mají co nejevíc chránit před nákazou. Fantazii se meze nekladou a některé outfity jsou opravdu kreativní.
Pár cestoval zabalený v pláštěnkách. Ty je měly chránit před koronavirem
Pár cestoval zabalený v pláštěnkách. Ty je měly chránit před koronavirem
Twitter/Alyss423

reklama

Pár na lince Sydney – Hamilton Island v Austrálii zaujal svým ochranným oblekem jednu z pasažérek. Není vůbec divu. Cestovali totiž zabalení od hlavy až k patě do pláštěnek. Muž měl průhlednou pláštěnku a modrou roušku. Žena sladila pláštěnku a roušku naopak do růžové. Nejspíš se inspirovali profesionálními ochranými obleky, které používají například lékaři. Cestující, která tento pár natočila, sdílela video na sociálních sítích s popiskem „Právě teď za mnou v letadle aneb když jsi vyděšený z koronaviru.“

Australské ministerstvo zdravotnictví hlásí k dnešnímu datu 15 případů v souvislosti s nákazou virem COVID-19. Z toho 10 se jich už uzdravilo a zbylých 5 je stabilizovaných. Lidé, kteří navštívili v posledních dvou týdnech pevninskou Čínu, mají na území Austrálie zákaz. To je komplikace především pro čínské studenty v Austrálii, kterým začíná nový semestr a kteří se nemouhou vrátit.

V souvislosti se zákeřným virem jsme už četli a viděli leccos. Mezi to patří i záběry lidí, kteří si po svém poradili s prevencí proti nákaze. Mimo roušky a pláštěnky je další z velmi oblíbených vynálezů plastový barel od vody. V něm se odřízne dno a jednoduše se nasadí na hlavu.

Do igelitu se na letišti už nebalí jenom zavazadla. Igelitový pytel využívají jako protekci také lidé a balí do něj třeba i kočárek s dítětem. 

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!