VIDEO: Pastora zesměšnily facebookové filtry při on-line mši

Pastor z amerického Missouri se proslavil během tří minut. Při své on-line mši byl pastor chvíli sci-fi astronaut, čaroděj, kočička nebo svalovec v posilovně. Na zábavné filtry ho v chatu upozornila jeho žena.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pastora zesměšnily facebookové filtry při online mši (ZDROJ: CNN)

reklama

Pastor Scott Mowery pobavil tisíce lidí svou on-line mší, kterou zábavně narušovala facebooková funkce. Scotta při zahájení vysílání zlobil internet, tak si okénko s komentáři a obrazem stáhl do pozadí. Mezitím mu přes tři minuty Facebook nasazoval vykulené oči, brýle, klobouky nebo chlupatá ouška.

Když si konečně otevřel okénko s chatem, objevil zprávu od své manželky, která ho na vtipné filtry upozornila. Do toho si z něj utahoval jeho kolega, zdali tentokrát zvolil zajímavější roucho. V tu chvíli si pastor pomyslel, co se děje, protože si ničeho zvláštního nevšiml.

Podle něj si lidé mysleli, že to v tu chvíli dělá záměrně. Jeho matka ale poznala, že podle výrazu v obličeji její syn absolutně netuší, co se děje. Pastor k tomu později řekl, že žádná jeho on-line mše neměla nikdy tolik zhlédnutí jako právě tahle. „Dlouhé roky chodíte do školy, sbíráte zkušenosti a každý týden se důkladně připravujete, ale proslaví vás pár minut se směšnými filtry na obličeji,“ povzdechl si s úsměvem pastor.

Bůh má ale asi dobrý smysl pro humor. Vtipná ouška nebo kosmickou helmu nasadil Facebook koncem března i italskému knězi.

 

reklama

reklama