VIDEO: Pes napadl děti na hřišti! Žena ho odehnala botou

Drama se odehrálo na školním hřišti ve městě Nižněvartovsk ve středním Rusku. Učitelka zachrání napadenou dívku i další děti tím, že se snaží odehnat psa tím jediným, co má po ruce. Botou!
Pes napadl na hřišti děti
Pes napadl na hřišti děti
@vartovsk86region

reklama

Pes se nejdříve zaměří na dívku v hnědém kabátě, která neuteče, pes rychle ztrácí zájem. Poté obrátí svou pozornost na dívku v růžovém, která se naopak snaží utéct. Na záběrech bezpečnostní kamery je vidět, jak ji stáhne na zem, kouše ji do hlavy a tahá za vlasy. Na místo incidentu přibíhá skupina dalších dětí následovaná učitelkou. Ta udeří psa botou a potom se postará o to, aby ostatní děti utekly. 

Místní média informovala, že děti byly ve věku mezi 10 a 11 lety. Podle zpráv se všechny děti už zotavily a byly očkovány.

Agresivnímu bílému bullteriérovi se podařilo proklouznout z bytu, kde žije se svým majitelem. 43letý muž nechal dveře otevřené a pes utekl ven. Majiteli psa byla udělena jen pokuta ve správním řízení poté, co místní policie prohlásila, že pes nezpůsobil žádnou vážnou újmu.

Mnozí lidé ale na sociálních sítích trest kritizovali.

Muž s nickem Netizen Koks napsal:  „Myslíte si, že tato pokuta je dostatečná za to, co tento pes udělal? Dal bych mu mnohem přísnější trest, teprve potom bude majitel za své činy odpovědný.“

"Dilman78" jde ještě dál a píše: „Myslím, že tento pes musí být uspán.“

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!