VIDEO: Po hádce zabil svou manželku, její tělo zakopal. Soud ho poslal na 12 let do vězení

Brněnský soud v úterý odpoledne potrestal muže, který podle obžaloby na okraji Kyjova zavraždil svoji manželku. Všemu prý předcházela rozvodová hádka o peníze, majetek i dům. Aby zakryl stopy, matku dvou malých dětí následně zakopal nedaleko místa činu. Za vraždu si má otec dětí odsedět 12 let ve vězení. Podle pozůstalých je ale trest směšně nízký.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rozhovor s advokátem rodiny oběti Tomášem Hofrichterem

reklama

Tomáš B. v rodinném domě na okraji Kyjova podle soudu dlouhých deset minut škrtil svoji manželku. Když byla mrtvá, naložil ji do auta, odvezl do nedalekého lesa a tam ji zakopal.

Muž se pod tíhou důkazů nakonec kriminalistům ke všemu přiznal. A dnes tak za vraždu své manželky dostal trest. Ve vězení má strávit 12 let.

O dvě malé děti, které tak přišly během chvíle nejen o matku, ale vlastně i o otce, se od té doby stará jejich babička. Právě jim a bratrovi zavražděné ženy má odsouzený muž zaplatit téměř dva miliony korun jako odškodné. 

Město Kyjov tak už v minulosti zřídilo transparentní účet, na který lidé malým dětem poslali téměř 400 tisíc korun.

reklama

reklama