VIDEO: Policejní honička – Řidič ujížděl 170kilometrovou rychlostí

Sedmadvacetiletý řidič na sebe upozornil v Bořicích na Chrudimsku. Na znamení policie nezastavil, naopak sešlápl pedál až k zemi. Jak je vidět ve videu, tachometr ukázal rychlost i 170 km/h.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Řidič ujížděl 170kilometrovou rychlostí

reklama

Místy nebezpečnému řidiči museli ostatní účastníci silničního provozu uhýbat. I obcí jel vysokou rychlostí. Zastavil se až v Chrasti u Chrudimi v blízkosti hřbitova, vyběhl z vozu a utíkal po svých, policistům ale neutekl. Pak se přiznal, že nemá řidičský průkaz, a test na drogy prozradil, že je řidič pod vlivem.

Auto navíc patřilo jeho otci, který prý ani nevěděl, že jeho syn nemá řidičák, a tak mu ho půjčil. Za jízdu bez patřičného oprávnění hrozí řidiči obvinění z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí, k tomu si připsal i ohrožení pod vlivem omamné a psychotropní látky. Za to může jít do vězení až na dva roky.

reklama

reklama