VIDEO: Policie dál pátrá po zmizelé ženě s pejskem

Desítky policistů, hasičů i policejní vrtulník už od včerejška pátrají po pohřešované ženě – Jitce Zachariášové. Dnes se do akce zapojili policejní potápěči, prohledávali rybníky v okolí, zatím bez výsledku. Policie nevyloučila, že se žena mohla stát obětí násilného trestného činu.
Zmizelá žena
Zmizelá žena

reklama

Žena v neděli záhadně zmizela i se svým psem Justýnkou a nikdo ji dosud neviděl. Policisté nevylučují, že se žena stala obětí trestného činu. Obrací se i prostřednictvím naší televize na veřejnost s žádostí o pomoc.

Případní svědci, kteří ženu mohli vidět v inkriminovaném čase, ať se ozvou policii na linku 158. Jedná se zejména o neděli 28. července v době od 13:15 do 14:00 hodin, kdy se pohřešovaná žena měla údajně pohybovat v lokalitě U Rybníčku v Havlíčkově Brodě.

Osmačtyřicetiletá žena odešla v neděli 28. července krátce po deváté hodině ze svého bydliště v ulici Zahradnického v Havlíčkově Brodě na procházku se psem. Dosud se nevrátila ani o sobě nepodala žádnou zprávu. Žena je vysoká přibližně 165 centimetrů, má střední postavu, vlnité černé vlasy a hnědé oči. Při odchodu na sobě měla šaty fialovo-černo-bílé barvy v délce ke kolenům, džínovou bundu a botasky. Pes, se kterým odešla žena z domu, je bílé barvy, rasy bišonek, slyšící na jméno Justýna.

Po ženě je vyhlášeno celostátní pátrání.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!