VIDEO: Policie dopadla muže, který měl na Boží hod znásilnil cizinku

Pražská policie dopadla muže, který na Boží hod znásilnil pětašedesátiletou cizinku. Ženě nejprve nabídl pomoc. Policisté znali od pondělí jeho totožnost.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ilustrační foto

reklama

Ženy, které se v Praze obávaly nebezpečného násilníka, už nemusí mít strach. V pondělí policisté zveřejnili jméno a fotografii muže, který měl v jednom z parků v hlavním městě znásilnit zahraniční turistku. V úterý detektivové přišli se zásadní novinkou – muž je pouhé dva dny od zveřejnění případu v médiích dopaden.

Podle detektivů se mělo jednat o osmatřicetiletého Slováka. Na Boží hod, tedy 25. prosince, si na autobusovém nádraží na pražské Palmovce vyhlédl pětašedesátiletou ženu. Ta hledala cestu do svého hotelu a pachatel jí nabídl pomoc.

Ukrajinka, která do Česka přicestovala jen na návštěvu za svým synem, mu uvěřila. Společně nastoupili do metra a následně ujeli několik zastávek autobusem až na Prosek, odkud se vydali na poslední část cesty pěšky.

Nedaleko od stanice metra ale muž vytáhl nůž a chtěl peníze. Žena mu ve strachu o svůj život dala všechny, které u sebe měla – několik desítek amerických dolarů. To ale násilníkovi nestačilo. Nůž jí přiložil ke krku a donutil ji k orálnímu sexu. Následně z místa utekl.

Doplatil ale na cestu metrem, které je doslova prošpikované kamerami. Brzy tak detektivové znali jeho podobu a nebylo už těžké ho vypátrat. Během výslechu se podezřelý muž ke všemu přiznal.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!