VIDEO: Policie hledá svědky otřesné loupeže

Zřejmě vůbec nevěděl, co si odnáší bezcharakterní zloděj, který se vloupal do zapečetěného bytu po zemřelém v centru Brna. Policie žádá případné svědky, kteří by mohli pomoci s jeho dopadením! Jeden z nich místem projížděl v době krádeže na kole, jak je vidět na bezpečnostní kameře.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zloděj vykradl byt po zemřelém ZDROJ: PČR Jihomoravského kraje

reklama

Když jej při krádeži vyrušila oznamovatelka, stačil utéct jen s krabičkou, ve které bylo asi 500 mosazných knoflíků. Jednalo se o repliky historických knoflíků k uniformě vojáků napoleonovy císařské gardy. Pro nadšence vojenské historie to jsou velmi zajímavé předměty, pro neznalého to však není zboží, které by se dálo snadno a rychle zpeněžit.

V době krátce po útěku pachatele z místa činu byl v Kounicově ulici zachycen na kamerovém záznamu muž na kole. Mohlo by se přinejmenším jednat o důležitého svědka. Pokud ho poznáváte na videu, dejte to vědět na lince 158.


 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!