VIDEO: Policie pátrá: Muž v uniformě policisty kradl v obchodě!

Po falešném policistovi, který kradl v obchodě na pražském Žižkově, pátrají policisté. Muž přišel se záminkou, že se mu zasekla SIM karta v tabletu. Prodavač, který nebyl schopen opravit závadu na místě, odešel do dílny. Myšlenka, že by mohl policista něco odcizit, ho prý ani nenapadla.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VELKÉ ZPRÁVY: Falešný policista

reklama

Z nepříjemné příhody je prodavač stále v šoku. „Měl policejní uniformu, v té chvíli mám k dotyčnému automaticky důvěru, protože pro mě je policie zákon,“ řekl okradený prodavač.

Jenže ve chvíli, kdy byl falešný policista v obchodě sám, začal se v něm rozhlížet. Otevřel dokonce i několik zásuvek v prodejním pultu a z jedné z nich sebral v hotovosti několik tisíc korun. To mu zřejmě nestačilo, a tak dál pokračoval v prohledávání obchodu a ze zadních prostor sebral dva telefony. V momentě, kdy mu prodavač přinesl opravený tablet, na nic nečekal a rychle odešel.

Policie hledá útočníka

VIDEO: Brutální potyčka na Praze 7: Policie hledá násilníky

Prodavač přitom za opravu nic nechtěl s tím, že to pro policistu udělal rád zdarma. To, že v obchodě falešný policista kradl, zjistil prodavač až později z bezpečnostních kamer. Ty muže poměrně dobře zachytily, a tak teď po něm skuteční policisté pátrají. Pokud muže poznáváte, neváhejte a volejte na linku 158.

reklama

reklama