VIDEO: Policisté dopadli nebezpečného pachatele! Na svědomí má několik loupežných přepadení

Policistům se podařilo dopadnout pětačtyřicetiletého Jiřího H., který má mít na svědomí několik přepadení lidí v Praze. V pondělí navíc vážně zranil servírku v restauraci.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policisté dopadli nebezpečného pachatele ZDROJ:PČR

reklama

Po pětačtyřidetiletém Jiřím H. policisté pátrali od minulého týdne, kdy nejdřív přepadl osmdesátiletého seniora na pražském Proseku a o dva dny později prodavačku v květinářství, na kterou vytáhl nůž. Den před Štědrým dnem pak nožem napadl svou další oběť – servírku. Ta skončila ve vážném stavu s mnohačetnými zraněními v umělém spánku.

Den po Štědrém dnu měl opět uděřit – tentokrát na benzínové pumpě. „Při přepadení nebyl nikdo zraněn a muž si z místa odnesl finanční hotovost. Po muži podle popisu pátraly hlídky a konkrétně policisté z oddělení hlídkové služby čtvrtého policejního obvodu muže našli na autobusové zastávce, kde ho zadrželi,“ uvedl mluvčí pražské policie, Jan Daněk. 

Policistům pomohla při dopadení nebezpečného pachatele pomoc veřejnosti. „Zadržený muž skončil na policejním oddělení a nyní s ním budou probíhat úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání tří loupeží,“ doplnil Daněk.

reklama

reklama