VIDEO: Policisté dopadli v Praze 106 dealerů drog!

Speciálně sestavený tým policistů se zaměřil na prodejce drog v ulicích centra Prahy. Na rozkrytí sítě dealerů pracovali téměř tři čtvrtě roku a vyplatilo se! Detektivové dopadli přes stovku dealerů, kteří obchodovali hlavně s kokainem a marihuanou. Muži pocházeli zejména z afrických zemí a mnozí z nich v Česku ani neměli povolený pobyt.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zátah na drogové dealery (Zdroj: PČR)

reklama

Historické centrum Prahy během dne. Chodníky jsou plné turistů i místních. A takhle donedávna vypadaly ulice metropole v noci. Měnily se doslova v tržnici, kde nebyl problém sehnat nejrůznější drogy. Právě proto vznikl tým elitních policistů s krycím názvem Krystal.

Dealeři jsou navíc velice mazaní. Někteří schovávají drogy v trenýrkách, jiní například v autě - pod víčkem od nádrže na benzín. Stále se stává, že mají drogy schovány například ve vlasech, v oděvu, na různých intimních místech. Podle kriminalistů jde zejména o muže z afrických zemí. Někteří jsou navíc na našem území nelegálně, protože jim chybí povolení k pobytu.

Tým Krystal pokračuje dál - přestože odhalil přes stovku dealerů, v ulicích zůstávají další, na které se teď detektivové zaměří.

reklama

reklama