VIDEO: Policisté pátrají po neznámé dvojici, která odcizila tablet a mobilní telefon

Od začátku září pátrají pražští policisté po neznámé dvojici, která je podezřelá z opakované krádeže elektroniky v nákupním centru v pražské Vinohradské ulici. V souvislosti s tímto případem zajistili policisté kamerové záznamy z obou případů. Plán měla dvojice jednoduchý. Žena zabavila prodavače a muž se mezitím rozhlížel po zboží, které následně odcizil. Poté oba z prodejny odešli. Svým jednáním způsobila podezřelá dvojice škodu převyšující částku dvacet tisíc korun.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dvojice odcizila tablet a mobilní telefon

reklama

Případem se v současné době zabývají policisté, kteří tento skutek prověřují pro podezření z trestného činu krádeže, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli trest odnětí svobody v délce až dvou let.

Pokud muže nebo ženu na přiložených záběrech poznáváte nebo víte, kde by se mohli zdržovat, kontaktujte prosím linku 158.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!