VIDEO: Požár haly v Holasicích!

Desítky hasičů zasahovaly v Holasicích na Brněnsku kvůli požáru haly, kde byla lakovna a dřevovýroba. Oheň se jim již podařilo dostat pod kontrolu, vyhlásili kvůli němu třetí stupeň požárního poplachu. Nikomu se naštěstí nic nestalo.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Požár Holasice

reklama

V Holasicích zasahovali hasiči od šesti hodin ráno. Objekt se nachází na rozloze asi 800 metrů čtverečních.

„Hořelo v podhledové části a konstrukci, což nám stěžuje práci. Navíc se část konstrukce propadla,“ přiblížil mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Do Holasic dorazila i těžká technika z Hlučína, kterou hasiči použijí k rozebírání konstrukce. „Požár je pod kontrolou, ale potřebujeme se ještě dostat k skrytým ohniskům. Evakuujeme také materiál z haly, který nebyl zasažený požárem,“ nastínil Mikoška.

Hasiči mají k dispozici také speciální zařízení Cobra, kterým se do hořícího objektu vyvrtá díra, jíž se protáhne hadice a můžou se tak hasit i nepřístupné prostory. 

Proč začalo hořet, se zatím neví, škody ale půjdou do miliónů korun.

reklama

reklama