VIDEO: Poznáte vandala, který poničil 13 aut?

Pražští policisté pátrají po muži, kterého zachytily bezpečností kamery ve chvíli, kdy na náměstí 14. října v Praze ukopl zpětná zrcátka u několika aut. Jiným naopak kopáním poškodil karoserii. Celkem tak poničil hned třináct zaparkovaných aut s tím, že škoda je bezmála sto tisíc korun.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Poznáte vandala, který poničil 13 aut?

reklama

„Zajištěný záznam není kvalitní, nicméně se domníváme, že by ho osoby blízké či kolegové mohli poznat. Policisté prošetřováním případu totiž zjistili, že nedaleko místa události se nachází několik restaurací, kde se v tu dobu konaly firemní vánoční večírky, a podezřelý mohl být hostem,“ řekl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Případ se totiž stal už v půlce prosince a policisté doposud nedokázali zjistit, kdo muž zachycený na záběrech je. Muži teď za poškození cizí věci hrozí až rok za mřížemi. Pokud ho poznáváte, volejte na linku 158 a pomozte policistům v pátrání. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!