VIDEO: Přehlídka doslova k nakousnutí! Modelky v šatech z čokolády namlsaly Paříž

Organizátoři pařížského každoročního veletrhu čokolády uspořádali choreografickou módní přehlídku s šaty vyrobenými z čokolády k oslavě 25. výročí této akce.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přehlídka doslova k nakousnutí, šaty jsou celé z čokolády ZDROJ:AP

reklama

Čokoládoví nadšenci sledovali, jak slečna Francie a další královny krásy vstoupily na molo v extravagantním čokoládovém oblečení, když tančily na hudbu z kakaových zemí celého světa. Záběry agentury AP nepotřebují žádný další komentář. Nechte se unést, kdo by odolal! Chuti čokolády - i kráse modelek.

Čokoládový veletrh se neomezuje jen na francouzskou metropoli. Pořádá se také například v USA, Rusku, Číně nebo Japonsku, kam včetně Francie přiláká více než dva miliony zvědavců. Předpremiéru na veletrhu měla i putovní historická výstava Choco-Story, která seznamuje zájemce s 4000 let starými dějinami kakaa a údajně přináší odpovědi na všechny otázky týkající se čokolády. Choco-Story je v současnosti k vidění i u nás.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!