VIDEO: Ráčkující cyklista obtěžoval u pražské Stromovky ženu s kočárkem

Měla to být hezká procházka s miminkem po pražské Stromovce, namísto ní ale přišel hrůzný zážitek. K mamince přijel cyklista, pokoušel se s ní bavit, když ho ale odmítla, neodjel – místo toho začal ženu hrubě osahávat. Naštěstí se ale začala bránit, a to jak slovně, tak i fyzicky. Muž se zřejmě zalekl a odjel do ulice Za Elektrárnou.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cyklista (PČR)

reklama

Byl asi 40 let starý, hubený, vysoký asi 180 centimetrů, mluvil česky, ale ráčkoval. Měl hned dvě poznávací znamení. S sebou měl štěně vlčáka, kterého oslovoval Marvin a prozradit by ho mohl i levý horní zub - byl totiž zbarvený do žlutočerna. Policisté mají k dispozici video, to ale není příliš kvalitní. Pokud muže poznáváte, volejte na linku 158. Není totiž vyloučeno, že by mohl své činy stupňovat.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!