VIDEO: Ranní nehoda v Brně: Sanitka se srazila s osobním autem

V Modřicích u Brna se srazila sanitka záchranné služby s osobním autem. Všichni čtyři lidé včetně pacienta, kteří cestovali v sanitce, skončili s lehkými zraněními v péči lékařů. Policie nehodu vyšetřuje.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VELKÉ ZPRÁVY: Ranní srážka sanitky s osobním vozem v Brně

reklama

Krušné ráno mají za sebou záchranáři a policisté v Brně, kteří vyjeli k nehodě sanitky a osobního vozu. Ke srážce došlo u nákupního centra v ulici U Dálnice. Zatímco řidič osobního vozu vyvázl bez zranění, všichni čtyři cestující v sanitce, včetně převáženého pacienta, byli lehce zraněni. ČTK to řekla mluvčí záchranky Michaela Bothová a policie Pavel Šváb.

ilustrační foto

Tragická nehoda na Blanensku: Motorkáři se stalo osudným předjíždění autobusu

Zranění byli na místě ošetřeni a poté rozvezeni do Fakultní nemocnice v Brně - Bohunicích a Vojenské nemocnice. Převážený pacient pak pokračoval do nemocnice, kam měla původně sanitka namířeno.

Příčinu nehody policie vyšetřuje, požití alkoholu bylo vyloučeno - test na alkohol byl u obou řidičů negativní.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!