VIDEO: Řidič převážel v přepravníku na koně 18 dětí!

V pondělí zastavila hlídka městské policie v Pardubicích auto s přívěsem pro přepravu koně. Jaké bylo její překvapení, když záhy zjistila, že tam není žádný oř, ale skupinka dětí, které takto řidič převážel v plné dopravní špičce.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Děti v přívěsu (ZDROJ: MP PARDUBICE)

reklama

Celkem z přepravníku vystoupilo 18 dětí ve věku od 7 do 14 let. Ty měl převážet z příměstského tábora. Přivolaní policisté na místě zjistili, že muž nemá ani oprávnění řídit vozidlo, jelikož na přívěs mu skupina B nestačila. Vůz měl také tři roky propadlou technickou kontrolu a řidič ani nepředložil všechny potřebné doklady.

Hrozí mu teď pokuta 25 až 50 tisíc korun, zákaz činnosti na dobu dvou let a hned na místě mu policisté sebrali řidičák. Strážníci děti převezli zpět do tábora, kde si je potom museli vyzvednout rodiče.

reklama

reklama