VIDEO: Řidič skončil v cele. Hledali ho po celé Evropě

Luxusní sporťák vyměnil za škodovku. Bohužel tady udělal muž chybu. I když se snažil být ve žlutém Ferrari nenápadný, policistům neunikl jeho dopravní přestupek. A tak jej zastavili a nestačili se divit, koho chytili.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Řidič skončil v cele. Hledali ho po celé Evropě ZDROJ: PČR JMK

reklama

Po padesátiletém cizinci bylo vyhlášeno pátrání po celé Evropě. Kdyby to věděl, tak by nejspíš v odpoledních hodinách v centru Brna nespáchal dopravní přestupek právě v zářivě žlutém italském sportovním speciálu a zvolil by méně nápadné vozidlo.

Přistižený šofér byl za přestupek zastaven hlídkou dopravních policistů a k překvapení všech zúčastněných bylo zjištěno, že je po něm vyhlášeno celoevropské pátrání od policistů ze sousedního státu. Cizinec nakonec musel vyměnit sedadlo vozidla s černým koněm ve znaku za zadní sedačku poněkud lidovějšího služebního vozidla policistů, kterým byl převezen do policejní cely.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!