VIDEO: Řidič ujížděl s kradeným nákladem

Pražští policisté mají za sebou divokou automobilovou honičku. Pronásledovali dodávku, za jejímž volantem seděl muž, kterého už dobře znají. Měl vystaven zákaz řízení, který už několikrát porušil. Tentokrát se ale rozhodl kontrole vyhnout tím, že zkusí policistům zmizet.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Řidič ujížděl s kradeným nákladem

reklama

V plně naloženém voze ale neměl šanci. A to ani přesto, že několikrát najel na tramvajový pás a projel křižovatku, přestože na semaforu svítilo červené světlo.

Doplatil na to, že v Záběhlicích vjel do slepé uličky. Pak už měli policisté jednoduchou práci. Krátce po zadržení navíc zjistili, že vůz byl naplněn zbožím, které někdo ukradl na jedné z benzinových stanic.

Řidiči tak hrozí dva roky vězení a samozřejmě bude muset policistům vysvětlit, jak se kradené zboží dostalo do auta, které řídil.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!