VIDEO: Řidič v kradeném autě zastavil provoz na dálnici D11

Na dálnici D11 směrem na Hradec Králové se strhla honička, která skončila krátce po 5. hodině ranní. Policisté totiž pronásledovali kradené auto, jehož řidič se řítil vysokou rychlostí kupředu. Auto měl údajně ukrást v Praze.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ukradl auto a zastavil provoz na D11 (Zdroj: PČR)

reklama

Bezpečně zastavit ujíždějícího muže se podařilo hlídkám královéhradeckých policistů. Dálnice musela být kvůli honičce a následnému vyšetřování několik hodin uzavřena a provoz odkloněn. Při honičce se nikdo nezranil, ale čtyřicetiletý řidič, původem z Polska, zvládl policistům nabourat z boku auto. Neuměl prý u kradeného vozu zabrzdit ruční brzdou. Ten se pak samovolně rozjel. Řidič nadýchal 1,22 promile alkoholu a pozitivní měl i test na drogy. V poutech pak putoval s kriminalisty zpátky do Prahy.

O uzavírce mezi 84. a 90. kilometrem informovalo Národní dopravní informační centrum. Provoz se znovu podařilo obnovit krátce před devátou hodinou.

reklama

reklama