VIDEO: Řidič zdemoloval v Pardubicích pět aut!

V úterních nočních hodinách byl zadržen městskou policií nebezpečný řidič. 57letý muž se pod vlivem alkoholu dopustil série dopravních nehod. Poškodil minimálně 5 vozidel, zranil dítě, vulgárně nadával strážníkům a ti pak museli použít k jeho zklidnění donucovací prostředky.
Nebezpečný řidič v Pardubicích
Nebezpečný řidič v Pardubicích
MP Pardubice

reklama

Strážníci si všimli podezřelého vozidla v pardubické ulici Na Drážce. Jednalo se o černé BMW, které se sunulo v protisměru od kruhového objezdu u věznice, kde se krátce předtím v protisměru čelně střetlo s jiným vozidlem.

Hlídka chtěla automobil zastavit, ale řidič nereagoval a naopak přidal plyn. Přímo před strážníky ovšem naboural do betonového květináče. V šílené jízdě pokračoval dál a naboural do několika dalších vozidel. Za nedalekou křižovatkou svou jízdu definitivně zakončil nárazem do zaparkovaného vozidla.

Muž se po celou dobu choval arogantně, agresivně, strážníkům i policistům hrubě nadával a vyhrožoval známostmi se soudci. Mimo jiné nabízel policistce vibrátor. Dechová zkouška prokázala hodnotu 2,18 promile alkoholu v dechu. Postarat se strážníci museli i o psa, kterého s sebou ve vozidle převážel. Vzhledem k podezření z několika trestných činů byl muž předán policistům k dalšímu šetření.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!