VIDEO: Skupina zlodějů v Bratislavě ukradla šperky za více než 12 milionů. Policie žádá o pomoc veřejnost

Slovenská policie žádá veřejnost o pomoc při hledání skupiny maskovaných lupičů, která v noci z pátku na sobotu ukradla v bratislavském obchodním centru šperky za asi 500 tisíc eur. Uvedlo to tamní policejní ředitelství, které na svém facebookovém profilu zveřejnilo i video z bezpečnostních kamer.
Krádež šperků v Bratislavě
@KRPZBA/Facebook

reklama

Podle informací zveřejněných bratislavskou policií vykradla skupina zlodějů jedno ze zlatnictví v obchodním centru v bratislavském Lamači. „Podle dosavadních informací sedm doposud neznámých pachatelů vniklo do prostor zlatnictví, odkud měli odcizit šperky v předběžně vyčíslené hodnotě 500 tisíc eur (zhruba 12,8 milionu korun),“ napsala policie.

Policie žádá veřejnost o pomoc

Jeden z pachatelů pak podle policie před nákupním centrem rovněž podpálil vozidlo SsangYong Kyron, kterým skupina na místo dorazila. Pachatelé posléze utekli na zatím neznámé místo a policie po nich v současnosti intenzivně pátrá.

Bratislavská policie v souvislosti s případem vyzývá občany, aby jakékoliv informace a tipy, které by policii mohly pomoci ke ztotožnění osob na videu, oznámili na bezplatnou policejní linku 158, na kterémkoliv policejním oddělení nebo formou soukromé zprávy na Facebooku.

reklama

reklama