VIDEO: Skupina zlodějů v Bratislavě ukradla šperky za více než 12 milionů. Policie žádá o pomoc veřejnost

Slovenská policie žádá veřejnost o pomoc při hledání skupiny maskovaných lupičů, která v noci z pátku na sobotu ukradla v bratislavském obchodním centru šperky za asi 500 tisíc eur. Uvedlo to tamní policejní ředitelství, které na svém facebookovém profilu zveřejnilo i video z bezpečnostních kamer.
Krádež šperků v Bratislavě
@KRPZBA/Facebook

reklama

Podle informací zveřejněných bratislavskou policií vykradla skupina zlodějů jedno ze zlatnictví v obchodním centru v bratislavském Lamači. „Podle dosavadních informací sedm doposud neznámých pachatelů vniklo do prostor zlatnictví, odkud měli odcizit šperky v předběžně vyčíslené hodnotě 500 tisíc eur (zhruba 12,8 milionu korun),“ napsala policie.

Policie žádá veřejnost o pomoc

Jeden z pachatelů pak podle policie před nákupním centrem rovněž podpálil vozidlo SsangYong Kyron, kterým skupina na místo dorazila. Pachatelé posléze utekli na zatím neznámé místo a policie po nich v současnosti intenzivně pátrá.

Bratislavská policie v souvislosti s případem vyzývá občany, aby jakékoliv informace a tipy, které by policii mohly pomoci ke ztotožnění osob na videu, oznámili na bezplatnou policejní linku 158, na kterémkoliv policejním oddělení nebo formou soukromé zprávy na Facebooku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!