VIDEO: Slavný americký komik šel do naha. Z domácí karantény baví svět

Americký herec Jack Black, známý hlavně z komedií, v domácí izolaci rozhodně nečinně nesedí na gauči a nepřepíná kanály v televizi. I přes to, že je to kus chlapa, šel pro své fanoušky do naha. Natočil vtipné video, které doslova ovládlo internet.
Škola Rocku a Jumanji: Vítejte v džungli!
Škola Rocku a Jumanji: Vítejte v džungli!
Paramount Pictures/Columbia Pictures

reklama

Vládní nařízení a doporučení uzavřela ve svých domovech i hollywoodské celebrity. Na svou kůži to pocítil i 50letý komik Jack Black, který si před dvěma dny založil nový profil na sociální síti Tik Tok. Že by si ho založil z nudy, se ale říct nedá.

Právě na Tik Toku zveřejnil video s popiskem Quarantine Dance, neboli tanec v karanténě, ve kterém má na sobě pouze kovbojský klobouk a kovbojské boty. Jeho outfit dokonale podtrhly upnuté šortky.

Freestylovou choreografii herec natočil na své zahradě v Los Angeles a spojil v ní hned několik tanečních prvků. Od různých výkopů a poskoků se přes ladné piruety dostal až k folklóru. Předvedl, jak bravurně zvládne i kozáčka.

Video vzápětí sdílel také na svém instagramovém profilu, kde sklidilo obrovský úspěch. Vidělo ho přes dva miliony lidí a má téměř 30 tisíc komentářů.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#StayAtHome Dance @taylorstephens@therealimaginarybear New #JablinskiGames is live. Link in bio.

Příspěvek sdílený Jack Black (@jackblack),

reklama

reklama