VIDEO: Sledujte záběry hořících vagónů nedaleko od brněnského nádraží!

Vysoké šlehající plameny, které byly vidět na kilometry daleko, včera večer vyděsily obyvatele Brna. Na odstavném nádraží tam totiž hořely dva vagóny osobního vlaku. Plameny se snažilo uhasit sedm jednotek hasičů, vyhlášen musel být druhý stupeň požárního poplachu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Požár vagónů

reklama

Veškerý vlakový provoz na hlavním tahu z Brna do Břeclavi pak musely České dráhy úplně zastavit. Hasiči nakonec dostali plameny pod kontrolu zhruba za hodinu. Proč začal odstavený vagón hořet, vyšetřují policisté i hasiči. Je ale pravděpodobné, že ho zapálili bezdomovci.

Právě České dráhy by ale měly zajistit, aby se k odstaveným vagónům nikdo nepovolaný nedostal. Jenomže, jak nám dnes potvrdily, tak jednoduché to není. Prý není v silách pracovníků bezpečnostní služby, aby celé prostranství uhlídali. Předběžnou škodu na zničených vagónech hasiči stanovili na 100 tisíc korun.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!