VIDEO: Sloni v ulicích Jekatěrinburgu! Zpátky do cirkusu se jim moc nechtělo

Po zasněžené ulici v ruském městě se procházeli dva sloni. Uprchli z blízkého cirkusu od svých cvičitelů. Video se okamžitě stalo na sociálních sítích virálním.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sloni zablokovali dopravu v Rusku ZDROJ:AP

reklama

Policie, která si netradičních návštěvníků všimla, včas zasáhla. Začala je spolu se zaměstnanci cirkusu tlačit zpátky do přepravních kontejnerů. Chvíli se zdálo, že nerovný boj s obřími slony i prohrají. Podle úřadů zaměstnanci zvířata připravovali na cestu do Petrohradu. Když sloni uviděli sníh, zalíbil se jim a začali si užívat zimních radovánek, jak je vidět na záběrech AP. 

Nejen, že zablokovali dopravu, ale vyděsili místní obyvatele. V ulicích byli asi deset minut, poté se vrátili. Obrovská zvířata příliš daleko nedošla a celý incident se odehrál bez větších škod.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!