VIDEO: Smrt ve Vrchlabí – žena ubodala známého kvůli hádce

Dnes dopoledne soud rozhodoval o vazbě ženy, která měla na sídlišti ve Vrchlabí usmrtit svého známého. Ten následně vykrvácel na ulici před domem. Všemu předcházela hádka, po které žena vzala nůž a třicetiletého muže bodla.
Vazba na ženu z Vrchlabí

reklama

Eskorta přivádí k trutnovskému soudu třiatřicetiletou ženu dnes v půl jedenácté dopoledne. Policisté ji zadrželi pár hodin poté, co ve čtvrtek nad ránem sousedé ohlásili nález těla před jedním ze vchodů ve Vítězné ulici. Žena měla muže podle kriminalistů pobodat, a to uvnitř paneláku. Podle místních by za incidentem mohl být alkohol nebo drogy. Žena se přiznala před soudcem jen částečně.

Úmrtí ve Vrchlabí

VIDEO: Mrtvola muže ležela hodiny v krvi před vchodem do domu

Jak uvádí policie, smrti muže předcházela roztržka mezi oběma aktéry. Ten se zřejmě snažil se svým zraněním dostat ven, ale před vchodem domu mu podlehl. Soudce dnes ženu po krátkém jednání poslal do vazby. Důvodem je, že ženě hrozí vysoký trest a mohla by chtít utéct. Za těžké ublížení na zdraví s následkem smrti jí hrozí 8 až 16 let odnětí svobody. Ženu odvezli policisté rovnou do vazební věznice v Hradci Králové.

reklama

reklama