VIDEO: Smůla! Krádež kola zaznamenala bezpečnostní kamera

Policisté na Brněnsku vyšetřují krádež horského kola, které zmizelo ze stojanu před obchodním domem ve Šlapanicích.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krádež horského kola ZDROJ:PČR

reklama

V souvislosti s vyšetřováním pátrají policisté po skupině tří mladých lidí – dvou mužů a jedné ženy, kteří se u kola pohybovali v době zmizení, mohou totiž minimálně dodat důležitá svědectví.

Zatím neznámý pachatel pravděpodobně krátce před polednem odstranil lankový zámek a bicykl v hodnotě nejméně deset tisíc korun ukradl. Policisté získali kamerový záznam, na němž se v prostoru před obchodem pohybuje trojice mladých lidí. Všichni tři pak v čase, kdy bylo kolo ukradeno, z místa zmizeli.

Nestandardně se chovající trojice by mohla policistům přinejmenším podat důležité informace vedoucí k dopadení pachatele. Poznatky k totožnosti dvou mužů a jedné ženy můžete sdělit na policejní tísňovou linku 158, využít můžete i naši Krimilinku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!