VIDEO: Srážka autobusu s autem v Brně v přímém přenosu

Policisté zveřejnili videozáznam zachycující průběh dopravní nehody, která se stala ve středu v Brně – Bohunicích v ulici Lány. Střetl se tam autobus městské hromadné dopravy s osobním autem, celkem se lehce zranilo šest lidí. Z videozáznamu jasně vyplývá i příčina srážky.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policisté zveřejnili videozáznam zachycující srážku autobusu s autem v Brně (video zdroj: PČR Jihomoravského kraje)

reklama

Jak policisté upozorňují, na videozáznamu je vidět, že správný úchop volantu může mít zásadní vliv na to, jak kritická situace dopadne. V tomto případě řidič volant správně nedržel a o to hůře dokázal na kritickou situaci reagovat. Sám viník nehody nakonec uvedl, že si na okolnosti střetu nepamatuje. Záchranáři museli na místě ošetřit šest zraněných včetně řidiče osobáku.

Policisté tak znovu důrazně upozorňují, abyste se dostatečně věnovali řízení. Nejde jen o manipulaci s telefonem, která je přestupkem. Pozornost odvádí konzumace jídla, manipulace s autorádiem, zapalovačem a další věci. Nepodceňujte ani únavu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!