VIDEO: Strážníci našli u hořící chatky čtveřici lidí, popálené ženě poskytli první pomoc

Telefonát na linku 156 ohledně požáru v chatové kolonii poblíž ulice Podlesí v Brně se změnil v noci na dnešek v dramatický a náročný zásah.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dramatický zásah brněnských strážníků

reklama

Strážníci, kteří jako první dorazili na místo, uviděli dvě ženy a dva muže zmateně pobíhající u chatky pár metrů od hořícího lesa. Hlídka okamžitě přivolala hasiče a vzápětí také sanitku, jelikož jedna z žen byla těžce popálená. Popálené končetiny měl také jeden z mužů.

Žena byla popálená a téměř svlečená

Podle telefonických instrukcí zdravotníků se hlídka městské policie snažila ženě poskytnout tepelný komfort, byla totiž téměř svlečená. Zatímco jeden ze strážníků poskytoval první pomoc, jeho kolega navigoval v těžce přístupném terénu hasiče.

Zanedlouho dorazili také strážníci z pořádkové jednotky. Ti celou dobu zdravotníkům asistovali a spolu s nimi a s hasiči se jim podařilo zraněné po prvotním ošetření dostat do opodál stojící sanitky. Od ohně odvedli také nezraněného muže a ženu. Hasiči zlikvidovali požár a případ si následně převzali státní policisté. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!