VIDEO: Striptérka spadla z šestimetrové tyče. Lidé jí poslali tisíce dolarů na léčbu

Tanečnice z dallaského kabaretu spadla při svém rutinním vystoupení z šestimetrové tyče a tvrdě dopadla na pódium. Zlomila si čelist, naštípla zuby a vykloubila si kotník. Po pádu své vystoupení dokončila. Mnoho lidí ji za to obdivuje a ve veřejné sbírce jí na léčbu přispěli už tisíci dolarů.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Pixabay

reklama

Šokující podívaná se minulý víkend naskytla návštěvníkům klubu XTC Cabaret v americkém Dallasu. Tanečnice, která vystupuje pod uměleckým jménem Genea Sky, předváděla dechberoucí show na šestimetrové tyči. Tentokrát se jí ale akrobatické číslo doslova vymklo z rukou a z více než čtyř metrů spadla přímo na ústa.

Návštěvníci kabaretu dramatickou nehodu natočili. Na videu je vidět, jak se tanečnice po tvrdém pádu ihned zvedla a začala twerkovat (taneční styl). Její kolegyně na ni jen nevěřícně zírala a vypadala víc v šoku než samotná Genea Sky. Po twerku na zemi se dokonce postavila na hlavu a to ve vystoupení už pokračovala i její kolegyně.

 

Video se začalo rychle šířit po sociálních sítích a tanečnice musela čelit i posměšným komentářům. Dostávala ale i mnoho starostlivých zpráv, kde se jí lidé ptali, jestli je v pořádku a přáli jí brzké uzdravení.

„K celé situaci jsem se neplánovala vyjadřovat, ale video mého pádu se stalo virálním a dostávám mnoho zpráv s otázkami, jestli jsem OK. Na to konto jsem se rozhodla vás tímto způsobem informovat o tom, co se stalo. Zlomila jsem si čelist a zítra musím na operaci. Také jsem si vylomila zuby a mám vyvrknutý kotník,“ řekla v slzách tanečnice a tento vzkaz sdílela na svém Instagramu.

Její kamarádka Ayana Knowles v pondělí založila na stránkách GoFundMe sbírku, která má striptérce pomoci s náklady na léčbu a s výdaji v pracovní neschopnosti. Cílem bylo vybrat 20 tisíc dolarů, ale už ve středu měla na kontě sbírky o více než 16 tisíc dolarů více, než si přála.

Lidé přispívají striptérce na léčbu po pádu z šestimetrové tyče
Autor: GoFundMe Lidé přispívají striptérce na léčbu po pádu z šestimetrové tyče

Tanečnice je již po operaci a ve svém příspěvku na Instagramu píše, že vše proběhlo v pořádku a všem, kteří jí pomohli a podpořili ji, ještě jednou moc děkuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today has been a very long day. My surgery went well. My jaw is currently wired shut so please refrain from calling me as of right now and bare with me on replies because my phone hasn’t stopped blowing up. Everyone’s love & kind words have not gone unnoticed whatsoever and it means so much to me that all of you have blessed me and uplifted me in so many ways. I am overwhelmed in the best way by all the support. I was really nervous as this all started blowing up because people are cruel and this is a very sensitive time for me. But I never imagined so many people would stand behind me in a situation like this and that has outweighed all the negativity by far. I am beyond grateful for you all. I am in a tremendous amount of pain but i am ready for this road to recovery so I can get back to my life. I will continue to update everyone over the course of my recovery but thank you once again for EVERYTHING 

Příspěvek sdílel uživatel @ genea_sky,

Klub, ve kterém tanečnice pracovala, měl v minulosti již řadu problémů. Došlo v něm k několika napadení nožem a na Silvestra v roce 2019 ochranka klubu zastřelila 34letého muže. Místní úřady chtějí nechvalně známý klub v Dallasu zavřít. Server Daily Mail společnost RCI Hospitality Holdings, která klub vlastní, požádal o vyjádření.

reklama

reklama