VIDEO: Tragédii v paneláku zabránili obyvatelé

Výbuch v panelovém domě v Liberci mohl skončit tragicky, nebýt odvážných obyvatel domu, kteří zachránili svou sousedku!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tragédii v paneláku zabránili obyvatelé

reklama

Pětaosmdesátiletá žena, v jejímž bytě vybuchl plyn, skončila v nemocnici. Bez pomoci ostatních by zůstala v plamenech. Teď o život bojuje v liberecké nemocnici. 

Hasiči evakuovali celkem 35 lidí, jednu ženu z osmého patra museli z bytu dostat s pomocí výsuvné plošiny, přes plameny a dým už by se ven nedostala. Co přesně se stalo, teď vyšetřují kriminalisté spolu s hasiči. Možností je hned několik. Obyvatelé domu hovoří o tom, že žena si šla brzy ráno ohřát polévku a v tom nastala exploze. Je možné, že šlo o technickou závadu, ale existuje i varianta nedbalosti. Na to vše se zřejmě dozvíme odpověď až po znaleckém zkoumání. 

Jisté je, že několik lidí zůstane bez střechy nad hlavou, do poničených bytlů se zatím nemohou vrátit. Město Liberec jim nabídlo náhradní ubytování, primátor Jaroslav Zámečník na místo dorazil už brzy ráno, aby se se situací seznámil.            

Takto obyvatelé domu popisují první chvíle po výbuchu, který zcela zničil dva byty v sedmém patře.       

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!