VIDEO: Tragická nehoda na přejezdu na Plzeňsku: Tři lidé nepřežili, další dva skončili v nemocnici

Srážka osobního auta a osobního vlaku na přejezdu u Kamenného Újezdu u Nýřan na severním Plzeňsku si vyžádala tři lidské životy, včetně dětí. Další dva lidé, z toho jedno dítě mladší 15 let, utrpěli zranění.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tragická nehoda na přejezdu na Plzeňsku

reklama

Podle prvotních informací zemřela na místě nehody třiadvacetiletá žena a děti ve věku 17 a pět let. Čtyřiadvacetiletého řidiče a čtyřleté dítě převezli záchranáři do nemocnice, řekla policejní mluvčí Ivana Jelínková.

„Zdravotnická záchranná služba z místa transportovala letecky muže v kritickém stavu na emergenci Fakultní nemocnice Plzeň a dítě mladší 15 let pozemní cestou, při vědomí se středně těžkými zraněními, do fakultní nemocnice na akutní příjem,“ uvedla mluvčí krajské záchranné služby Mária Svobodová.

Nehoda se stala po deváté hodině ráno na přejezdu bez závor a světelné signalizace, kde je osazen pouze výstražný kříž. Vlak jel od Heřmanovy Hutě směrem do Nýřan. Na místě jsou stále záchranáři. Doprava na trati stojí, podle webu Českých drah zajistí dopravu náhradní autobusy. Příčinou nehody se zabývá policie.

 

ČTK

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!