VIDEO: Ukradl skútr, policii ale ujížděl marně

Večer si v Brně - Žabovřeskách policisté z oddělení hlídkové služby všimli motocyklisty na skútru, který se zachoval velmi podezřele. Při spatření policejního vozu prudce odbočil do vedlejší uličky a snažil se rychle zmizet. Intuice policisty nezklamala!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Řídil kradený skútr (Zdroj: PČR JMK)

reklama

Policisté řidiče proto dojeli a chtěli ho zkontrolovat. Ten ale místo zastavení začal ještě více tahat za plynovou rukojeť svého stroje. Hlídku se snažil setřást i jízdou po chodníku a mezi domy. To se mu však nedařilo, takže nakonec skútr odhodil na zem a pokusil se utéct po svých. Policisté Jihomoravského kraje zveřejnili videozáběry.

Policisté za ním vyběhli a dostihli ho u vchodu do jednoho bytového domu, kde se chtěl ukrýt. Jak následně zjistili, mimo to, že ujížděl na kradené motorce, byl pětatřicetiletý muž ještě pod vlivem drog.

reklama

reklama