VIDEO: Ukradl v davu dívce čepici

Brněnští policisté řeší poměrně neobvyklou krádež, která se odehrála na zastávce městské hromadné dopravy na Hlavním nádraží. Patnáctiletá dívka při čekání na tramvaj poslouchala hudbu ve sluchátkách a ani si při tom nevšimla, že se k ní nenápadně přiblížil hbitý zloděj.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Procházel davem a ukradl dívce čepici ZDROJ: PČR

reklama

V mžiku jí strhl značkovou čepici z hlavy a nenápadně z místa odešel, jako by se nic nestalo. Policistům se podařilo získat kamerový záznam, na kterém je celá událost zachycena. Mladík po krádeži čepice odchází ve společnosti ženy směrem k Masarykově ulici.  

Pokud pachatele nebo i ženu, která k němu zřetelně patří, poznáváte, volejte 158, využít můžete i naši Krimilinku. Mladík si totiž nejspíš neuvědomil, že ho anonymita davu neochrání a že i tímto „banálním“ skutkem naplnil podstatu trestného činu krádeže. Teď mu tak hrozí až dvouleté vězení.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!