VIDEO: Úspěšný policejní zásah proti dealerům drog!

Hned dva úspěšné zásahy proti dealerům drog si za poslední týden připsali na své konto olomoučtí policisté. Pětatřicetiletého muže zajistili v jedné z místních částí Olomouce v okamžiku předávky drogy jednomu z odběratelů. Druhý z nich byl zadržen ve stejný den, při cestě autem nedaleko Olomouce. Oba dealeři se specializovali hlavně na pervitin.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VELKÉ ZPRÁVY: Policejní zásah proti dealerům drog

reklama

Velmi úspěšný týden mají za sebou kriminalisté „TOXI“ týmu územního odboru Olomouc, kteří zadrželi dva dealery drog.

Jednalo se o dva policejní zásahy, kdy v prvním případě byl zadržen pětatřicetiletý muž v jedné z místních částí Olomouce právě v okamžiku předávky drogy. Druhý z nich, sedmadvacetiletý muž, byl zadržen tentýž den při cestě autem na jedné z komunikací na Olomoucku.

Po zadržení obou pachatelů provedli kriminalisté domovní prohlídky a mimo jiné i prohlídky osobních vozidel, ve kterých se zadržení pohybovali. Stopy, které díky prohlídkám kriminalisté zajistili, úzce souvisejí s nelegální distribucí drogy. Mezi zmíněné stopy patří například několik desítek gramů metamfetaminu (pervitinu), psaníčka, ale i střelná zbraň, jenž se našla u každého ze zadržených.

Drogy v dronu

Kamarádovi do ústavu doručuje drogy dronem!

Starší z mužů měl podle informací policie drogu distribuovat za peníze i zadarmo lidem na Olomoucku od října 2018. Sám obviněný není uživatelem drogy.

Oba muži byli v následujících dnech obviněni ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Pokud se vina prokáže, hrozí jim odnětí svobody ve výši až pěti let. Jak uvedla mluvčí Policie ČR Irena Urbánková, trestní stíhání obviněných probíhá na svobodě.

reklama

reklama