VIDEO: V Lanžhotě policisté kontrolovali kamiony, dodávky i autobusy

Od ranních hodin kontrolovala jihomoravská cizinecká policie spolu se slovenskými kolegy vozidla, ve kterých se mohli skrývat či cestovat migranti. Jejich pozornosti neunikly autobusy, dodávky, ani kamiony. Zkontrolovali i několik vlakových souprav mířících přes hranice. Jen o den dříve zajistili 4 cizince právě ve vlaku směřujícím do Berlína, na našem území se vyskytovali nelegálně, čeká je správní vyhoštění.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kontroly autobusů, dodávek a kamionů (Zdroj: PČR)

reklama

Policisty zajímala také pravost osobních dokladů, pro jejichž kontrolu používali speciální zařízení. Kontrolu zaplombovaných kamionů výrazně zrychloval detektor tlukotu srdce. Policisté tak postupně odhalili jednu osobu v pátrání, jeden člověk se prokázal dokladem, který byl nahlášen jako odcizený. Padly také 3 pokuty řidičům, pro jednoho z nich to byl přestupek, díky kterému se "vybodoval" a byl mu proto na místě zadržen řidičský průkaz.

reklama

reklama