VIDEO: Vandalové ve Znojmě

Jako šílenci se chovali čtyři mladíci v noci ve Znojmě. O zdravý rozum je dočasně připravil alkohol. Strážníci, kteří si jich všimli na kamerovém systému, jen nevěřícně zírali na spoušť, kterou způsobili.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vandalové ve Znojmě

reklama

Čtveřice vandalů na sebe nejprve upozorňovala hlukem na lavičce poblíž meteorologické stanice. Následně se vydala na noční procházku městem a ničila přitom vše, na co narazila.

Jeden ukopl plechovou nádobu ze stojanu a zahodil, další rozkopával odpadky po trávníku. Jiný ničil stojan na odpadkový koš, poslední z nich zničil vnitřní část altánku trafostanice. Společně pak převrhli dva kontejnery na tříděný odpad.

To už jim ale byli v patách strážníci, kteří zjistili, že mladí muži jsou pod vlivem alkoholu. Nadýchali od 0,76 do 1,76 promile. Vandalové tak museli nepořádek uklidit a počítat musejí s pokutou i uhrazením vzniklé škody.

reklama

reklama