VIDEO: Vandalům překážela v cestě závora. Zlomili ji a způsobili škodu za dvacet tisíc korun

Městské kamery v Brně zaznamenaly vandalismus. Dvěma mužům stála v cestě závora. Dlouho se nerozpakovali a závoru vahou svých těl zlomili a pokračovali nerušeně v cestě. Vzniklá škoda dosahuje desítek tisíc korun a mladíci jsou obviněni z trestného činu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Záběry z bezpečnostních kamer natočily vandalismus
Zdroj: MP Brno

reklama

Sklopená závora v Benešově ulici v Brně nenechala klidnými dva muže, kteří večer procházeli kolem tamního placeného parkoviště. Na záběru z kamery si jich všiml pracovník dohledového centra městské policie. Viděl, jak dva muži závoru za rychlé chůze uchopili, vyvrátili ji a zlomili.

Škody přijeli zmapovat strážníci ze služebny v centru města a pracovník Brněnských komunikací jim řekl, že oprava by mohla stát až dvacet tisíc korun. Spojili se i se svědkem, který celou událost viděl. Hlídky z pořádkové jednotky a jednotky psovodů městské policie souběžně prohledávaly centrum Brna. Nakonec dva podezřelé muže ve věku 24 a 21 let našly v Minoritské ulici. Mladíci se hájili tím, že se večer posilnili alkoholem a proto dělali nepořádek. Strážníci je předali státním policistům jako důvodně podezřelé z trestného činu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!