VIDEO: Včely cestovatelky! Komu uletěly?

Pozooor, je včelí rojení! Přesto někteří obyvatelé australského města Adelaide byli zaskočeni množstvím - tisíci včel, které v posledních dnech migrují v ulicích. Hasiči i včelaři nestačí roje sundavat třeba i z automobilů stojících u supermarketů, jak je vidět na záběrech agentury AP.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Včely cestovatelky! Komu uletěly? ZDROJ: AP

reklama

Tisíce včel doslova bombardovaly australské město Adelaide. Dočasné domovy si roje vytvářely i na vozidlech, kteří jejich majitelé zaparkovali u obchodu. Když se vrátili, nestačili se divit.

Ve středu včelaři přišli sundat roj, který zakryl kufr zaparkovaného auta v obchodním centru v Oaklandově parku, zatímco další roj přistál na autě v jiném předměstí Adelaide, Christie's Beach, v úterý. Včelař Andrew Thompson potvrdil, že je zrovna období, kdy včely opouští v Austrálii své úly a vylétávají v čele s matkou ven.

Podobné případy jsou i u nás. Co dělat? Více ve článku na našem webu: https://bit.ly/2lTbXfO

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!