VIDEO: Věděli, že nejsou dobří plavci, přesto se šli koupat. Tři Indové natočili své vlastní utonutí

Tři muži z Rádžasthánu v západní Indii utonuli poté, co se chtěli osvěžit v nedalekém jezeře. Své skákání do vody a koupání si natáčeli na telefon. Jenže ani jeden z přátel nebyl dobrým plavcem. Neuběhly tak ani tři minuty a všichni se v hluboké vodě utopili. O neštěstí informoval server Daily Mail.
Věděli, že nejsou dobří plavci a přesto se šli koupat: Tři muži z Indie si natočili své utonutí
Věděli, že nejsou dobří plavci a přesto se šli koupat: Tři muži z Indie si natočili své utonutí
Youtube/DailyMail

reklama

Chetan Khatik (28 let), Sudarshan Chandel (22 let) a Radheyshyam Khatik (27 let) se zastavili na koupání při jejich společné vyjížďce na kole. Jenže ani jeden z mladých mužů nebyl dobrý plavec.

Tři kamarádi měli v plánu zůstat poblíž břehu, skákat do vody a svou zábavu si natočit na mobilní telefon.  Ani jeden z nich neměl tušení, že o pár minut později telefon zachytí jejich smrt.

Tříminutové video zachycuje mladé muže, jak dovádí v jezeře, když v tom se jeden z nich dostane do hloubky a začne se topit. Ve vypjaté chvíli si zřejmě zbývající mladíci neuvědomili, že také neumí plavat a skočili kamarádovi pomoct.

 

Na záběrech je vidět, jak se mladíci snaží udržet stůj co stůj nad hladinou, ale po chvíli všichni tři zmizí pod vodou.

Když se z projížďky chlapci dlouho nevraceli, jejich rodiny se obrátily na policii. Příslušníci místní policie jen několik hodin po hlášení našla mrtvá těla mužů.

Policisté našli také mobilní telefon, který celé neštěstí nahrával. Ze záznamu je patrné, že se Chetan dostal do velké hloubky, kde se začal topit. Sundarshan a Radheyshyam mu chtěli pomoci, ale nakonec se do úzkých dostali i oni sami. Nevinné osvěžení v jezeře, se tak změnilo v nečekanou tragédii. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!