VIDEO: Z brněnského lomu Hády spadla žena! Utrpěla těžká zranění

Ke zraněné ženě vyjížděli v neděli hasiči a záchranáři do brněnského lomu Hády. Vzhledem k tomu, že se zřítila do nepřístupného terénu, musel být na místo povolán i vrtulník, na který záchranáři zavěsili nosítka s pacientkou. Vážně zraněnou ženu transportovali zdravotníci do nemocnice k dalšímu ošetření.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žena se zřítila v lomu Hády (Zdroj: HZS Jihomoravského kraje)

reklama

Hasiči totiž po příjezdu na místo zjistili, že terén je skutečně jen velmi těžko přístupný a nebude snadné ženu přenést k sanitce a dopravit do nemocnice. Velitel zásahu proto rozhodl o nasazení policejního vrtulníku s hasiči - leteckými záchranáři.

Záchranáři poté ženu zajistili a připravili k transportu, následně zavěsili nosítka pod vrtulník, který se co nejvíce přiblížil k místu zásahu. Vrtulník už pak ženu donesl k sanitce, která stála nedaleko na cestě k lomu.

reklama

reklama