VIDEO: Záběry zdevastovaného Abaca vypovídají o síle ničivého hurikánu Dorian

Trosky domů, zatopená auta v moři, všude kolem nepořádek. Tak to je současný obraz karibského souostroví Bahamy. Nejvíce zdevastované je Abaco, jak je vidět na záběrech agentury AP.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Záběry zdevastovaného Abaca vypovídají o síle ničivého hurikánu Dorian ZDROJ:AP

reklama

Rozsáhlé škody v této oblasti přiměly mnoho obyvatel k útěku, ti se teď pomalu vracejí. Místo svých domů ale nacházejí jen hromady sutin, trosek a zcela zničených nemovitostí.

Ve východní části zbylo jen málo z dříve prosperujícího území. Většina domů a podniků je doslova roztrhána na kusy hurikánem Dorian. A následný déšť dokonal dílo zkázy. Většina území je pod vodou.

Podle odborníků bude trvat nejméně pět let, než se města jako je East Bay vrátí k plně k životu. Náklady se budou pohybovat v mnoha miliardách dolarů.

Rozsah poškození je na Bahamách bezprecedentní. V minulosti je zpustošila spousta bouří, ale žádný s velikostí a silou hurikánu Dorian.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!