VIDEO: Záchrana muže, který spadl ze skály

Několik hodin se plazil pro pomoc devětatřicetiletý muž, který si chtěl v noci zkrátit cestu domů přes les v Brně-Štýřicích. Stačila totiž malá nepozornost a zřítil se z prudkého srázu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Muž se doplazil k záchraně (Zdroj: MP Brno)

reklama

Po dopadu se navíc muž vážně poranil. Nakonec tak měl obrovské štěstí, že si ho všimli náhodní kolemjdoucí a přivolali záchranáře.

Bojoval o život téměř čtyři hodiny, teplota se v tu dobu pohybovala pod nulou, nemohl použít mobilní telefon a po pádu utrpěl poranění pánve a několik zlomenin, kvůli kterým se nemohl ani postavit. Muž se tak musel po břichu s vypětím všech sil plazit lesem, a to doslova centimetr po centimetru. 

Za tu dobu se přitom zraněný muž posunul jen o několik desítek metrů. I to mu ale stačilo k tomu, aby si v podstatě zachránil život. 

Podle našich informací by měl být devětatřicetiletý muž už z nejhoršího venku. Příště si ale zkratku domů přes les nejspíš pořádně rozmyslí. 

reklama

reklama