VIDEO: Záchranná akce v Kalifornii! Policisté vyprošťovali medvídě z kontejneru

Stateční policisté v severní Kalifornii pomohli mláděti medvěda poté, co uvízlo v kontejneru u motelu v blízkosti jezera Tahoe v Kalifornii. Hladový se svou matkou a bráškou hledal potravu! Prostě rodina je nejvíc! I ta medvědí.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pomáhat a chránit! Platí pro americkou policii i v případě medvíděte v kontejneru ZDROJ:AP

reklama

Na záběrech agentury AP je vidět, jak se medvědí máma a její mládě dobývají do kontejneru na odpadky za motelem v kalifornském Kings Beach. Malý oblézá popelnici ze všech stran, uvíznul v ní totiž jeho bráška. Za okamžik ale i s matkou uteče opodál do blízkého lesa. Na místo přijíždí policejní vůz místního šerifa.

Je slyšet pláč zevnitř kovového kontejneru, jak ho zaznamenaly kamery šerifa Placer County. Policisté přicházejí pomáhat a chránit! I medvědí rodinku.

S rodinou medvědů v zádech, kteří vše sledují zpoza stromu, otevirá policista kontejner tyčí a kolega strčí do hlubokého kovového vězení žebřík... A za okamžik, když polisté vycouvají z místa, se objeví medvědí hlava, tělo a nakonec je vidět, jak mládě radostně peláší za zbytkem rodiny!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!