VIDEO: Zadržení podezřelých z vloupání do trafiky v Brně

Rychlé dopadení muže podezřelého z vloupání se podařilo hlídkám brněnské městské policie. V noci na pátek strážníci pružně zareagovali na telefonát z Brna - Žabovřesk, kde svědci viděli, že se někdo vloupal do trafiky. Než stihl podezřelý se zbožím odejít, byly u stánku dvě autohlídky. Strážníci viděli, jak se muž snaží utéct oknem ven, a tak ho zastavili a spoutali.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Strážníci dopadli zloděje (Zdroj: PČR)

reklama

Pod oknem našli tři tašky a batoh. Muž jim potvrdil, že obsahují cigarety z provozovny. Hlídky městské policie se ujistily, že v objektu již nikdo další není, a pro podezření z trestného činu informovaly státní policisty. U dopadeného muže počkaly na jejich příjezd a následně jim ho předaly. Podezřelý u sebe neměl doklady a přímo na místě nebylo možné zjistit jeho věk a identitu.

Poznáte někoho z mužů?

VIDEO: Kvarteto mužů chytře obelhalo prodavačku a vykradlo pokladnu

reklama

reklama