VIDEO: Zápas s lampou výtržníci vyhráli. Policisté jim to ale spočítali!

Mladých mužů kopajících do stožáru lampy veřejného osvětlení si na jedné z teras nad ulicí Bašty v Brně všimla v noci obsluha kamerového systému městské policie.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Výtržníci poškodili lampu (ZDROJ: MP Brno)

reklama

O několik minut později už trojice podezřelých vysvětlovala své chování strážníkům. Šestnáctiletého chlapce chytili přímo na místě, jeho dva známé ve věku 18 a 16 let v Nádražní ulici. Hlídka si všimla, že lampa je skutečně na několika místech poškozena a přivolala k posouzení případu státní policisty. Ti vyloučili spáchání trestného činu, ale dva z mladíků si přesto převzali.

Městští strážníci totiž zjistili, že oba nezletilí jsou opilí. Dechová zkouška prokázala hodnoty přesahující jedno promile. Záležitost postupují do správního řízení pro podezření z majetkového přestupku a porušení takzvaného protialkoholního zákona. 

 


 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!